Подружжя зберігає кохання та ніжність у шлюбі. І результатом цього є їхні син і донька, які наповнюють дім дитячим сміхом. Та Світлана з Олексієм не забувають про себе й інколи проводять час лише вдвох.

Дивіться також Настя Каменських і Потап відпочивають в Іспанії: фото з відпустки

Нові фото Світлани Тарабарової з чоловіком

У 2016 році вони позували в оригінальній фотосесії, головною родзинкою якої стали домальовані елементи. Світлана та Олексій зображені на світлинах у різних позах, а їхні образи довершили ілюстрації. У цій зйомці закохані розважилися, відчули себе дітьми. Обоє одягнули білі футболки та сині джинси.

Тарабарова розповіла, що ці знімки бачили лише гості їхнього весілля, а після свята вона нікому їх не показувала.

Фотосесія Світлани Тарабарової з чоловіком / Фото з інстаграму співачки

Текст публікації Світлани Тарабарової:

З п'ятою річницею весілля, моє кохання! З тобою я літаю, як на крилах. Ми батьки двох добрих сердець. Інколи все просто бісить, та частіше нам казково.

Ти мій парашут і разом ми зможемо все! Нам весело, ми мріємо про спокійний сон, про кіно разом від початку до кінця. Але все це дрібниці, якщо подивитися скільки крутого лише за 5 офіційних років нашої родини ми створили разом.

А ці архівні фото 2016 року завжди нагадуватимуть мені, що ми ще та парочка із перчинкою. Друзі, дякую всім за привітання!
Нам дуже приємно ділитися з вами такими важливими подіями.