Знаменитості готуються до свят. Коли за вікном справжня, морозяна зима, хочеться й щоб вдома була казкова атмосфера. Тому в будинках зірок вже мерехтять новорічні вогники.

Дивіться також Свято наближається: Наталія Могилевська показала новорічні декорації

Світлана Тарабарова прикрасила ялинку

Співачка готується до свят разом із сином, донькою і чоловіком. Вони вчотирьох прикрашали ялинку у заміському маєтку. На обличчі маленького Івана сяяла усмішка. Видно, що йому дуже подобаються різдвяні декорації, які з'явилися вдома.

Усі були в домашньому вбранні, що створювало затишну атмосферу. Цього року допомагала й донечка Марія. Вона спостерігала за братиком, адже для дівчинки новорічна метушня – це щось незвичне.

Також Тарабарова поділилася новорічними традиціями, які є в її сім'ї. І одна з найголовніших – прикрашати ялинку всім разом.

Текст публікації Світлани Тарабарової:

Буду ділитися з вами нашими новорічними традиціями.

  • Обов'язково прикрашаємо всією родиною. Так робили ми з батьками та тепер це традиція вже моєї сім'ї. Правда, зараз діти більше розкидають, ніж допомагають.
  • Ялинка завжди штучна. На власному прикладі привчаємо дітей не псувати ліс.
  • Не слідкуємо за модою прикрашання ялинок. До прикладу, цього року вона має бути блакитною та з елементами чорного та срібла. Не люблю таке. Я за власні традиції, де іграшки для нас більше ніж прикраси. Якісь подарувала мені мама, а мікрофон та рояль – Олексій, коли ми познайомились, годинник – із кліпу "Падає сніг" тощо.
  • Ялинка – це як фотоальбом найтепліших моментів.
  • Коли прикрашаємо, обов'язково вмикаємо улюблені різдвяні пісні, такі як Magic Moments, Jingle Bell Rock. А також "Падає сніг", яка є для нас особливою піснею, бо в кліпі вперше знявся наш Іван.