Телеведуча Маша Єфросиніна жорстко висловлюється про окупантів, чим не дає спокою росіянам. Вони б'ються в істериці й не знають, за що зачепитись, тож вирішили заочно арештувати українську ведучу та інтерв'юерку.

Дивіться також Маша Єфросиніна різко прокоментувала сварку з Огнєвіч: "Усі подумали, що я заср*ла Злату"

Машу Єфросиніну заочно арештували

У росЗМІ поширили інформацію, начебто московський суд арештував Машу Єфросиніну заочно. Причина для арешту – начебто поширення ведучою "воєнних фейків".

Басманний районний суд Москви порушив проти Маші Єфросиніної справу ще 17 квітня 2022 року. Докази у справі – це публікації інтерв'юерки в інстаграмі. До слова, ця мережа в Росії заблокована.

Як відреагувала Маша Єфросиніна

Новину про арешт поширив в інстаграмі модельний скаут Сергій Нікітюк. Він запевнив ведучу, що, судячи з новин, вона йде правильним шляхом.

А то я вже почала непокоїтись,
– лаконічно та з іронією відреагувала Єфросиніна.


Машу Єфросиніну заарештували / Фото з інстаграм-сторіз

Раніше Єфросиніну назвали терористкою

У січні цього року в Росії Машу Єфросиніну оголосили "терористкою". Її ім'я фігурувало в базі розшуку МВС Росії. Щоправда, окупанти не спромоглися вказати, за якою саме статтею Кримінального кодексу розшукують телеведучу.

Машу Єфросиніну лиш вітали з цим почесним званням, тож і відреагувала вона з гумором. Інтерв'юерка показалась з маскою на обличчі – було "невдобно" ставати терористкою з "пом'ятим" обличчям.