Як зазначили у виданні, акторка Ембер Герд начебто стверджувала, що чоловік після чергової сварки був агресивним, наніс їй травми, а в будинку влаштував погром. Поліцейські були на місці події в Лос-Анджелесі, а кадри з їхніх нагрудних камер начебто підтверджують недостовірність слів зірки.

До слова Не виконала обіцянку: адвокати Джонні Деппа звинуватили Ембер Герд у брехні

Поліцейські також підтвердили, що не виявили ані тілесних ушкоджень, ані матеріального збитку, ані свідчень злочину. Адвокат Джонні Деппа переконаний, що Ембер Герд намагалась вчергове збрехати у процесі слідства.

Ембер Герд і її друзі описали хаотичне і брудне місце злочину, але нещодавно випущені відео поліції Лос-Анджелеса недвозначно показують, що пентхаус був абсолютно неушкодженим і що їхні показання були ще однієї грандіозною вигадкою,
– заявив представник актора.

Що відомо про справу Герд та Деппа?

  • Після гучного розлучення пари у 2017 році, Ембер продовжила псувати репутацію ексчоловіку. У виданні The Sun вона розповіла про скандальні подробиці із їхнього життя.
  • Чоловік подав у суд на таблоїд, оскільки матеріали про це нашкодили його кар'єрі, а звинувачення, оприлюднені в ній, були неправдою.
  • Згодом Депп програв справу проти газети The Sun і йому відмовили в апеляції, але він пообіцяв надати розголосу докази брехні своєї колишньої. Чоловік планує відновити репутацію в очах мільйонів прихильників.