Верховний суд Лондона 2 листопада 2020 року визнав знаменитого актора Джонні Деппа "людиною, яка б'є жінку". Втім, адвокати зірки не припиняють працювати над доказами зворотнього. Зокрема, вони підловили Ембер Герд, яка звинувачувала колишнього чоловіка в насиллі, на брехні. Про це повідомляє видання The Daily Mail.

Читайте також Netflix видалив з американського каталогу всі фільми з Джонні Деппом

Ембер Герд не виплатила кошти на благодійність

Колишня дружина Джонні Деппа після розлучення з ним у 2016 році отримала 7 мільйонів доларів. Тоді Ембер Герд заявила, що не потребує цих коштів, а тому віддасть їх на благочинність. Вона мала розділити отримані гроші між двома організаціями: Американським союзом захисту громадянських свобод і дитячою лікарнею Лос-Анджелеса.

Натомість адвокати Джонні Деппа наголосили, що заява Герд про те, що вона віддасть кошти на благочинність була "бутафорією". Вони вивчили фінансові документи Американського союзу захисту дітей, з яких помітно, що акторка виплатила тільки 100 тисяч доларів, а не обіцяних 3,5 мільйона.

Команда Джонні Деппа намірена використати цей факт у суді, адже через обман екскоханої актора в її обіцянці можна припустити і про її неправдиві свідчення в суді раніше.

Як відреагувала сторона Ембер Герд

Акторка встигла відреагувати на висновки адвокатів Деппа. Її команда підтвердила, що Ембер Герд і справді не стримала слова. Втім, за думкою Герд, розслідування сторони Джонні Деппа лише намагалося відвернути увагу громадськості від програшу актора в суді.