Складні погодні умови змусили артиста буквально ночувати в автівці посеред засніженої траси, чекаючи на підмогу. Так п'ятигодинна дорога із Києва до Одеси розтягнулася аж на 24 години.

Не пропустіть Після 20 років у шлюбі: дружина лідера гурту СКАЙ шокувала заявою про токсичні стосунки

Андрій Кравченко застряг по дорозі в Одесу

Днями виконавець відправився в Одесу з Києва, щоб провести концерт, втім ця поїздка виявилась дуже екстремальною і тривала близько доби. Під час поїздки артист з командою слідкували за залишком палива в бензобаку, їжею та водою, щоб не залишитись без нічого.

Рахували скільки палива залишилося у бензобаці та на скільки у нас його вистачить. А ще – скільки у нас залишилося сала і хліба, бо це важливо. А води взагалі не було, але ми доїхали,
– поділився виконавець.

Водночас Андрій наголосив, що одразу розумів, що повертатись додому вони не будуть, оскільки в Одесі на нього чекають фанати, які придбали квитки на концерт.

"Я сказав одразу, що повертатися ми додому не будемо, бо мене чекають люди. Ми доїхали, Слава Богу. Наші комунальники працюють. Були і поліція, і служби різні, які підтримували, був завжди зв’язок. Так що – все гуд", – розповів артист.

Андрій Кравченко застряг у дорозі / Відео з інстаграм-сторіс

Хто такий Андрій Кравченко

  • Це відомий в Україні артист естрадного мистецтва. Його шлях розпочався зі школи мистецтв, а потім – успішного закінчення Інституту культури.
  • Продемонструвавши величезний талант і захоплення, Кравченко п'ять років свого життя присвятив ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України. У цей час він продовжив свою освіту, вступивши на військовий факультет Інституту імені Тараса Шевченка. У підсумку отримав звання молодшого лейтенанта запасу за спеціальністю "військова психологія".
  • Згодом Кравченко увійшов до списку "ТОП-100 видатних людей Київщини" 2020 року. Ця нагорода ще більше зміцнила його статус серед видатних українців.
  • Цікаво, що підписники вважають, що стиль, тембр та голос Андрія Кравченка порівнюють з Олегом Винником.