Борис змінив стать і зважився взяти участь у "сліпих прослуховуваннях" вокального проекту "Голос країни".

Читайте також: Український артист після зміни статі прийшов на кастинг шоу "Голос країни": фото

Зіанджа розповіла у коментарі сайту ТСН.uа, чим займалася цей тривалий час. За словами співачки, вона отримала вищу економічну освіту та спробувати себе в різних сферах.

"Я була зовсім дитиною і не розуміла, що добре, а що погано. Мені хотілося чудити, веселитися, від ранку до вечора ходити на зйомки. В якийсь момент я перестала витримувати це навантаження і вирішила зникнути. За час, поки мене не було на телеекранах, отримала вищу економічну освіту. Більше того, встигла спробувати себе в різних сферах: працювала графічним дизайнером, менеджером з продажів, фотографом, режисером, стилістом, візажистом, сценаристом. Також дуже багато працювала у фінансовій сфері", – каже Зіанджа.

Зіанджа (раніше – Борис Апрель)

Артистка зізналася, що довго не наважувалася повернутися на сцену, адже боялася уваги.

"Я боялася уваги. Уявіть, живеш сім років як людина не з шоу-бізнесу, їздиш на метро, ходиш в супермаркет, гуляєш містом, ходиш на побачення, і ніхто тебе не фотографує, не виставляє знімки в Instagram, не пише про це статті. Це прекрасно. "Голос країни" – для мене сміливий крок. Зараз я хочу співати для людей і знову бачити палаючі очі глядача", – зізналася Зіанджа.

Нагадаємо, 28 січня відбудеться прем'єра вокального проекту "Голос країни-8". Усі випуски дивіться за посиланням.

Зіанджа (ліворуч)