Артистка, яка змінила свою стать у 2014 році, розповіла, чому вона зникла зі сцени та чому вона вирішила виступити на проекті, прем’єра якого відбудеться 28 січня 2018 року.

Читайте також: Український артист після зміни статі прийшов на кастинг шоу "Голос країни": фото

Я довгий час провела в Америці. Видалила свої сторінки у соціальних мережах, мене вже не впізнають на вулицях. Коли приймала рішення щодо участі у проекті, хотіла залишити все як є, але любов до глядачів перемогла: саме за ними я дуже сумувала впродовж цих років. Моя мета у "Голосі країни" досить проста – мені хочеться відкрити свою душу глядачам України. Якщо своїм виступом я зможу підняти комусь настрій, подарувати натхнення або утішити – для мене цього вже буде достатньо. Це буде моєю особистою перемогою,
– поділилася Аня.

Вона також додала, що для неї означає псевдонім "Зіанджа".


Зіанджа (в минулому – Борис Апрєль)

"Ім'я Зіанджа народилося у Китаї. Я працювала волонтером, викладала англійську мову дітям дошкільного віку з малозабезпечених сімей. Тоді у мене було довге волосся кольору блонд, і діти називали мене Енджел (Янгол). Таким чином Енджел трансформувалося в Зіанджу", – підсумувала Аня.

Нагадаємо, що тренерами проекту "Голос країни-8" стануть український музикант і актор Сергій Бабкін, співачка і переможниця "Євробачення 2016" Джамала, шоумен і продюсер Потап і українська співачка Тіна Кароль.