Майже 2 роки тривають романтичні стосунки між зіркою "Сутінків" Крістен Стюарт та сценаристкою Ділан Мейєр. Тепер мережа гуде новиною про ймовірне весілля пари, яке могло відбутися таємно від усіх.

Цікаво Все почалося з "Холостячки": історія кохання Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта

Крістен Стюарт з коханою побачили з обручками

Папараці сфотографували пару в одному з аеропортів Лос-Анджелеса. Закохані на безіменних пальцях мали однакові каблучки – схожі на весільні. Примітно, що і Крістен, і Ділан носять прикрасу на лівій руці.

Та самі зірки не коментують жодних новин. До того ж вони рідко розповідають про особисте життя та стосунки. Ділан Мейєр іноді публікує спільні романтичні фото з коханою.

Що відомо про роман Крістен Стюарт та Ділан Мейєр

  • Американська акторка зустрічалась з колегою Робертом Паттінсоном, а згодом приховано зі своєю асистенткою. У 2016 році вона здійснила камінг-аут, оголосивши про свою бісексуальність. Тоді Крістен Стюарт перестала приховувати романи з дівчатами.
  • Зірка 6 років була знайома з Ділан Мейєр, однак почуття зародилися лише завдяки вечірці спільних друзів. Стосунки закрутилися у серпні 2019 року, після розриву з новозеландською моделлю Стеллою Максвелл. Журналісти помітили пару за поцілунком.
  • У листопаді Крістен Стюарт офіційно підтвердила стосунки, а також зізналася, що готова до одруження. "Я хочу ставитися до цього з розумом, але вважаю, що хороші речі відбуваються швидко", – сказала тоді акторка. Ймовірно, плани знаменитості здійснилися.