Вона приїхала в Україну разом з американським дитячим педіатром і громадським активістом доктором Ірвіном Редленером. Разом з ними також була дружина Ірвіна Карен Редленер, яка є співзасновницею проєкту Ukraine Children's Action Project. Організація була заснована у травні 2022 року. Її метою є оптимізація здоров'я, добробут й освіти дітей, які були змушені покинути власні домівки й постраждали через війну.

Важливо Воїн ЗСУ, який втратив дві ноги, станцював у Каліфорнійському театрі: фото, що проймають до сліз

Джоан Баез поспілкувалася з українськими дітьми

В Польщі виконавиця завітала до дитячого табору, який розташований у Варшаві. Для дітей вона виконала свої легендарні пісні. Окрім цього, співачка зустрілася з дітьми-переселенцями, які нагодували її та інших гостей українськими варениками, що були зроблені з синього та жовтого тіста.

Пізніше Джоан поїхала до України. У Львові, за словами співачки, вона дуже багато обіймалася з дітьми. Баез навіть поділилася деякими кадрами з малюками та відео біля фонтану на площі перед Львівським театром опери та балету. В столиці співачка відвідала Майдан Незалежності та газон національної пам'яті — меморіал, де кожен прапорець встановлений у пам'ять про українців, які загинули через російсько-українську війну.

Світові знаменитості, які підтримують Україну: останнє

  • Днями відомий британський співак Гаррі Стайлз провів концерт у Варшаві. На сцені виконавець з'явився у костюмі кольору українського прапора – жовтих атласних штанах та блакитному жакеті з бахромою блискіток. Під час виконання пісні Sign of the Times Гаррі Стайлз взяв прапор України, підняв його, а потім почепив собі на мікрофон.
  • Американський гурт Guns N' Roses розпочав свій концерт в Абу-Дабі з пісні Civil War, що присвячена Україні. Під час виконання треку на екрані з'являлися кадри з війни в Україні – будинки у вогні, зруйнована інфраструктура та інші наслідки терористичних обстрілів.
  • Знаменитий гурт Scorpions розгорнув прапор України на концерті в Берліні. Під час виступу музиканти заспівали свій легендарний трек Wind of Changes, де раніше в рядках згадували Москву. Втім, після повномасштабного вторгнення Scorpions змінили текст на такий: "Тепер слухай моє серце – воно каже "Україна"". До того ж під час виконання треку на екрані з'явився міжнародний символ миру у синьо-жовтих кольорах, а соліст гурту Клаус Майне розгорнув український прапор.