Солістка відомого гурту KAZKA після завершення танцювального проєкту і презентації нового синглу відправилась на відпочинок у теплі краї. Зірка поділилась ефектним фото з відпустки.

До теми Помста для колишніх: ROXOLANA і KAZKA влаштували дебош у новому кліпі "Не своя"

Лідерка гурту KAZKA показала фігуру

В інстаграм-сторіз Олександра Заріцька опублікувала відвертий знімок. Вона позувала на тлі бурхливих хвиль океану. Артистка одягнула білосніжний купальник-боді з вирізом на плечах, що підкреслював її фігуру.

Морський образ співачка доповнила стильними сонцезахисними окулярами й світлою атласною хусткою з принтом, яку зав'язала на голові.

Олександра розпустила волосся й вклала його пишними хвилями. Також дівчина засвітила великі татуювання на стегні та руці.


Олександра Заріцька / Фото з інстаграм-сторіз

Як Заріцькій вдалося скинути 20 кілограмів

  • Співачка розповідала, що для неї розробили велику програму для того, щоб худнути стрімко. Водночас раціон та фізичні навантаження не мали шкодити здоров'ю.
  • Причиною ж схуднення частково стали "Танці з зірками" – щоб покращувати рухи й щоб партнеру Юрі було легше робити підтримки.
  • Олександра Заріцька почала дотримуватися обмежень влітку. Окрім танців вона плавала, бігала. Щодо їжі, то зірка обмежила себе у шкідливих стравах: борошняних й смажених.