Американський співак Нік Картер оголосив радісну новину на особистій сторінці. Він не назвав стать чи ім'я новонародженої дитини, але зізнався, що пологи були дуже важкими.

До слова Вагітна "Диво-жінка" Галь Гадот розсекретила стать майбутньої дитини

Нік Картер став батьком втретє

Так, 37-річна дружина музиканта Лорен Кітт мала ускладнення. Але згодом їй стало краще.

Ми з гордістю повідомляємо, що наша дитина народилася! Батьки дуже добре знають, що іноді не все йде за планом. У нас були невеликі складнощі, але після першої ночі все стало трохи краще,
– повідомив Нік Картер.

Артист також опублікував фото, де зображений у медичному халаті в палаті лікарні. Ймовірно, він дуже хвилювався через складні пологи. "Так, я вірянин. Я прошу Бога дати нам сил, щоб захистити маму і малюка", – написав соліст Backstreet Boys під фото.

У коментарі виданню ET Нік Картер повідомив, що цього дня важко було кожному, але з малюком все добре. Поки що подружжя перебуває в лікарні під наглядом спеціалістів.

Шлюб Ніка Картера та Лорен Кітт

  • Після кількох романів, зокрема зі світською левицею Періс Гілтон, соліст Backstreet Boys знайшов своє кохання. Він одружився з фітнес-експерткою та актрисою Лорен Кітт 12 квітня 2014 року.
  • Через 2 роки в родині сталося поповнення – у пари народився син Одрі Рейн Картер.
  • У жовтні 2019 року на світ з'явилася донечка, яку назвали Сірша. Про третю вагітність Лорен Кітт дізналась, будучи на 5 місяці.