Поки одні російські гастролери "стеляться" перед окупантами, щоб ті не скасували їхні концерти, а інші виправдовуються за багаторічну кар'єру в країні-агресорі та публічно допомагають українцям, Софія Ротару сидить мовчки. Під санкції РНБО вона не потрапила, бо ще 28 лютого 2022 року написала, що "російські ракети знищують мирних жителів".

Не пропустіть Ще проситимуть вибачення, – Ані Лорак оскандалилася новою заявою про Україну

Софія Ротару звернулася до фанів українською

В одне з найважливіших християнських свят Софія Ротару об'явилася в інстаграмі та привітала з Благовіщенням. Примітно, що до шанувальників вона звернулася рідною українською мовою.

Вітаю вас зі святом Благовіщення,
– лаконічно написала Софія Ротару.

Софія Ротару привітала з Благовіщенням / Скриншот з інстаграм-сторіс

Нагадаємо, ходять чутки, що Софія Ротару більше не хоче заробляти криваві рублі й навіть відмовилася співати для росіян на корпоративі. Їй нібито пропонували 100 тисяч євро за виступ на дні народженні в Еміратах, але навіть така запаморочлива сума не спокусила артистку.

До того ж у свій день народження, 7 серпня 2022 року, Софія Ротару просила підтримати гуманітарну ініціативу "БОН бокс", яка допомагає дружинам і дітям військовослужбовців, матерям з дітьми, які втратили батька та чоловіка на війні. Вона сама ж нібито підтримує проєкт "з перших днів початку повномасштабної війни".