Виявилось, що жінка впала і поламала стегнову кістку. Їй екстрено зробили операцію і тепер її чекає тривалий шлях реабілітації. Проте лікарі дають оптимістичні прогнози.

До теми Володимир Дантес звернувся до фанів через серйозну хворобу: "Відбулось щось жахливе"

Софі Лорен потрапила в лікарню

Це трапилось в неділю, 24 вересня, після того, як знаменитість впала у ванній у своєму будинку, що у Швейцарії. У Лорен виявили декілька переломів, найважчим з яких є перелом стегнової кістки. Зараз знаменитість отримує медичну допомогу під пильним наглядом команди лікарів. Примітно, що сини актриси, Карло та Едоардо, залишаються поруч з мамою в цей важкий час.

Лікарі дають оптимістичний, але обережний прогноз щодо результату операції та одужання Лорен. На неї чекає тривалий шлях реабілітації,
– зазначило джерело з близького оточення актриси.

Світові зірки, які мають проблеми зі здоров'ям

  • Відома канадська супермодель Лінда Євангеліста вперше зізналась, що хвора на рак молочної залози. У 2018 році після планового візиту до мамолога їй діагностували онкологію. Модель зізналась, що їй довелося перенести подвійну мастектомію (видалення обох грудей – цю операцію роблять, щоб уникнути рецидиву).
  • Популярний актор Арнольд Шварценеггер поставив на паузу свої тренування й заняття спортом. Це сталось після того, як зірку госпіталізували після травми. Чоловік сильно пошкодив ліктьовий нерв. Серйозна травма потягла за собою хірургічне втручання. Втім, операція пройшла успішно і без ускладнень. Зараз знаменитість почувається добре, він носить на правій руці захисну пов'язку. Поки що Арнольду Шварценеггеру не можна вдаватися до складних фізичних навантажень.
  • Адель виступила у Лас-Вегасі. Втім, під час концерту їй стало погано, через що вона змушена була взяти перерву і піти за лаштунки. Там команда співачки знайшла її без свідомості просто на підлозі. Як виявилось, це трапилось через радикуліт, на який виконавиця страждає вже тривалий час