До скандального розлучення з дружиною Дзідзьо нічого не розповідав про особисте життя й ніколи не показував своє сімейне гніздечко. Досі невідомо, яки виглядала їхня зі SLAVIA київська квартира, однак співачка опублікувала відео з оселі в Новояворівську. На це житло експодружжя заробило у складі гурту "Друзі".

До теми "Вона мене підставляє": SLAVIA розповіла про реакцію Дзідзьо на флірт Олі Цибульської

Судячи з образу співачки, вона ще влітку приїздила до Новояворівська, щоб "попрощатися з квартирою". Тоді все у ній нагадувало про щасливий шлюб Дзідзьо зі SLAVIA. Зокрема спільні фото – з часів студентства, з весілля та закордонних подорожей.

Я переїхала зі Львова в Новояворівськ до Михайла. Тут ми прожили 10 років. Довго мріяли про своє гніздечко й були першими, хто поселився в новому будинку. На початку жили без води. Допомагали друзі – возили воду з джерела бутлями,
– поділилась співачка.

Вона показала ванну шоколадного кольору й зізналась, що вічно драїла оселю, аби вдома була ідеальна чистота. Дзідзьо нібито часто сварив її за те, що прибирає до ночі. Так, SLAVIA натякнула, що її гіпертурбота й призвела до розлучення, адже чоловік хотів бачити поряд не лише домогосподарку.

"Гумові рукавички – це must have. Я завжди щось чистила і терла вдень і вночі. Чоловік сварився, чому я ще не в ліжку. Дівчата, думайте", – загадково написала артистка.

Квартира Дзідзьо та SLAVIA в Новояворівську / Відео з інстаграм-сторіс співачки

Нагадаємо, раніше SLAVIA розповідала, що до популярності Дзідзьо вони жили не в розкішних умовах. Повернувшись з Києва до Новояворівська пара оселилась на старій турбазі, а згодом заробила на свою квартиру. У новобудову вони заїхали, коли там не було ані води, ані холодильника.