Днем раніше ексолістка гурту "НеАнгели" розповідала в інстаграм-сторіз, що має підвищену температуру тіла – 37,8, яка з часом лише зростала. Також її турбував кашель, який вона думала, що отримала через електронні сигарети, закладеність носа, а також Слава відчувала, що втратила смаки.

Читайте також Британська зірка Ед Ширан захворів на коронавірус

"Я думала, що я Бетмен, який не захворіє на "корону". Але в мене зник смак, тому можна їсти цвітну капусту і не паритися взагалі", – жартувала артистка та додавала, що не відчуває свого тіла, коли торкається його.

Також Камінська зізналась, що не вакцинувалась і тепер вважає себе дурепою, тому що потрібно було це зробити. За її словами, вона давно не відчувала, щоб їй було так погано.

Результат ПЛР-тесту

Судячи з інстаграм-сторіз, вона викликала медичну бригаду на дім та здала на місці необхідні тести.

Відтак, за кілька годин стало відомо, що в її організмі виявили коронавірус.


Слава Камінська захворіла на коронавірус / Фото з інстаграм-сторіз співачки

Зазначимо, що серед українських зірок нещодавно також захворів на коронавірус Дмитро Каднай. Він пропустив ефір "Танців з зірками" і якщо не повернеться у шоу, то покине проєкт.

Спалах коронавірусу в Україні

  • За минулу добу, 25 жовтня, в Україні зареєстрували понад 19 тисяч нових хворих на коронавірус. Загальна кількість підтверджених випадків зараження в країні зросла до 2,8 мільйона осіб.
  • Загалом хвороба забрала життя 64 936 мешканців країни.
  • Через зростання захворюваності на COVID-19, по всій Україні спостерігається збільшення використання кисню в лікарнях.