Українська співачка й солістка гурту "НеАнгели" Слава Камінська у новому інтерв'ю розповіла про втрату батька. Вона зізналась, що досі не змогла усвідомити трагічної події.

Радимо прочитати Придбав після його смерті: Сергій Притула про найдорожчий подарунок батькові

Слава Камінська про смерть батька

Виконавиця поділилась, що досі тяжко переживає втрату рідної людини.

Я поїхала на похорон після концерту. Важко. У грудні ми почали спілкуватися, у лютому я дізналася, що у нього рак. Я і досі не пережила цю втрату. Мені здається, що він пішов у свій останній рейс. Я дуже любила свого батька, я дуже жалкую, що ми не спілкувалися стільки років,
– розповіла співачка.

Слава Камінська додала, що після примирення з батьком говорила з ним щодня. Прикрим чином, зірка так і не змогла попрощатися з татом.

"Він телефонував, спілкувався з Леоном, з Лаурою. Я їм досі не сказала, що його вже нема. Перед тим, як він впав в кому, він телефонував мені, а в мене щось не було часу, я не взяла слухавку. За тиждень його не стало. Я дуже жалкую, що в той момент у мене не було часу взяти слухавку. Я не встигла сказати йому: "Прощавай", – зі сльозами на очах зізналась артистка.

Що відомо про смерть тата Слави Камінської

  • 7 травня артистка повідомила про втрату батька, однак не розповіла причини смерті та інших деталей.
  • Згодом Слава Камінська зізналась, що тато Віталій боровся з раком. Вона дуже шкодувала про те, що за час хвороби не відвідала батька особисто. Зірці важко було переживати втрату.
  • Співачка поділилась, що дуже довго не спілкувалась з батьком. Зі своїми онуками Віталій побачився вперше у січні 2020 року. Та це не могло полегшити болю від смерті найближчого.