У вівторок, 26 жовтня, Слава Камінська отримала позитивний результат ПЛР-тесту. Наступні кілька днів ексучасниця "НеАнгелів" провела у повній самоізоляції, а на вихідних вийшла на вулицю з дітьми – сином Лео та донькою Лаурою. Тисячі фоловерів розкритикували її за те, що вона гуляє серед людей, не вилікувавшись від коронавірусу.

Читайте також Він не був щеплений, – Анатолій Анатоліч розповів про смерть хрещеного від коронавірусу

"Мені прилетіли звинувачення в тому, що я не думаю про оточуючих і наражаю на небезпеку своїх сусідів", – розповіла співачка. Вона не стала відмовчуватися й публічно відповіла хейтерам.

Слава Камінська запевнила, що вийти надвір їй порадив лікар. Ба більше, під час прогулянки територією житлового комплексу вона нібито не знімала маску та дотримувалася соціальної дистанції. Артистка й справді трималась подалі від людей, однак її син і донька сміливо контактували з іншими дітьми.

Спробуйте використовувати свої мізки за призначенням і подумайте про те, що своєю поведінкою ви відбиваєте у нормальних, соціально відповідальних людей усіляке бажання чесно інформувати про своє захворювання,
– різко заявила Слава Камінська.

Хвора на COVID-19 Слава Камінська на прогулянці / Фото з інстаграм-сторіс співачки

Варто додати, напередодні ексучасниця гурту "НеАнгели" зізнавалась, що "страшенно тупить, лінується, кашляє та дуріє" через коронавірус. Їй дошкуляють й інші симптоми COVID-19 – закладеність носа, підвищена температура, відсутність нюху та смаку.

Повний текст публікації Слави Камінської:

Мене не припиняє дивувати наш народ, який, не вивчивши предмета, починає давати експертні оцінки, рівню яких могли б позаздрити найбільші світила сучасної медицини.

Я, як відповідальна людина, відкрито повідомила у своїх соціальних мережах про захворювання. Дотримуючись рекомендацій лікарів, користуючись засобами індивідуального захисту та дотримуючись соціальної дистанції, здійснювала піші прогулянки на відкритому повітрі на території ЖК, в якому живу. У результаті чого мені прилетіли звинувачення в тому, що я не думаю про оточуючих і наражаю на небезпеку своїх сусідів.

Перш ніж висловлювати свої недовисновки на предмет поширення вірусу, спробуйте використовувати свої мізки за призначенням і подумайте про те, що своєю поведінкою ви відбиваєте у нормальних, соціально відповідальних людей усіляке бажання чесно інформувати про своє захворювання. Тим самим провокуючи подальше поширення вірусу. Є над чим замислитися. Не хворійте і бережіть себе!