27-річна американська співачка Аріана Гранде готується до весілля. Зірка самостійно не коментує деталі особистого життя та не розкриває секретів, як проходитиме церемонія. Однак джерела, близькі до пари наречених, діляться інсайдерською інформацією.

Це цікаво Cardi B розповіла, як закрутила роман з чоловіком Offset

Весілля Аріани Гранде

За словами джерела, закохані все ще обирають місце, де відбудеться весільна церемонія. Найбільш ймовірним варіантом є Каліфорнія. Водночас співачка не хоче пишного весілля та великої кількості гостей. Важливим фактором є і пандемія коронавірусу – Аріана та Далтон хочуть дочекатися більш спокійної ситуації.

Вони дивилися місця в декількох містах, але, швидше за все, виберуть Каліфорнію. Вони хочуть дуже скромну церемонію. Офіційно нічого не станеться, поки не буде безпечно,
– пише видання.

Інсайдери зазначають, що знаменитість по-справжньому закохана у нареченого, як і він в неї. До того ж Далтон Гомес сподобався близьким артистки.

Вони одержимі один одним і проводять разом майже весь час. Він шалено її кохає і робить по-справжньому щасливою. Всі рідні й друзі Аріани обожнюють його,
– повідомляє джерело.

Заручини Аріани Гранде

  • Наприкінці грудня 2020 року зірка приголомшила аудиторію новиною про свої заручини з 25-річним агентом з елітної нерухомості Далтоном Гомесом.
  • Аріана Гранде показала каблучку, яку сфотографувала в машині. Це перстень з діамантами та перлиною, який оцінюють в 350 тисяч доларів, що становить майже 10 мільйонів гривень.
  • Невідомо, як саме Далтон Гомес освідчився співачці. Втім зірка опублікувала зворушливі та чуттєві фото, зроблені в день заручин.