Стосунки знаменитої американської хіп-хоп виконавиці Cardi B та репера Offset оповиті різноманітними чутками та скандалами. Попри все пара залишається разом. Нещодавно зірка розповіла про те, як саме розпочалися ці стосунки.

Варто прочитати Інсайдер прокоментував роман зірки "Бріджертонів" Фібі Дайвенор і Піта Девідсона

Початок роману Cardi B та репера Offset

Реперка розповіла, що зустрічалась з колегою задля запису їхнього спільного треку Um Yea. За словами Cardi B, тоді Offset не переставав дивитися на неї з усмішкою на обличчі. Під час спільної роботи й виникла хімія між парою.

Cardi B додала, що тоді вони зрозуміли, що надзвичайно сильно приваблюють один одного. Приховати сильні почуття знаменитостям не вдалося.

Він дивився на мене, типу: "О, чорт, крихітко!". Отже, чим закінчилася ця історія кохання? Потім ми зайнялися сексом. Ми зробили це відразу після запису пісні. Ось так,
– приголомшила реперка.

Стосунки Cardi B та Offset

  • У жовтні 2017 року Offset зробив Cardi B пропозицію, згодом вони одружилися.
  • 10 липня 2018 року у них народилась донька Калчер.
  • Того самого року подружжя опинилось на межі розриву через ймовірну зраду чоловіка, але через певний час вони зійшлись.
  • У вересні 2020 року Cardi B несподівано подала документи на розлучення. Причиною стали непорозуміння та постійні сварки.
  • Та через місяць пару помітили за поцілунками на вечірці з нагоди дня народження виконавиці. Репер вибачився перед нею та подарував дорогу автівку.
  • Згодом Cardi B скасувала розлучення з Offset.