Папараці заскочили Вів'єн під час шопінгу в Санта-Моніці, Каліфорнія. Хоч дівчина всіляко прагнула віддалитися від свого заможного батька, але заїхали по неї на Tesla.

Гаряча тема "Хімія зашкалює": Джонні Депп закрутив роман з адвокаткою, яка захищала його в суді

Сина Ілона Маска вперше заскочили після зміни статі

18-річна Вів'єн Дженна Вілсон була одягнена у коричневу футболку з жовтим візерунком, темні спортивні штани, неохайно закочені на одній калоші, та сині кросівки. Дівчина розпустила довжелезне світле волосся й натягла на обличчя захисну маску. Після шопінгу з парою нових кросівок і телефоном її відвезли назад у будинок матері Джастін Вілсон.

Слід нагадати, що в документах, які Вів'єн Дженна Вілсон подала до суду в Лос-Анджелесі, йшлося про таке: "Я вже давно не живу зі своїм біологічним батьком і не хочу бути будь-яким чином пов'язаним з ним". Натомість вона просила "визнати її жінкою" і дати прізвище матері-письменниці, з якою Ілон Маск навчався в університеті й прожив у шлюбі 8 років.

Так, у засновника Tesla і SpaceX тепер 5 синів і дві доньки. Наймолодшу Ексі Дарк Сідіріель Маск йому зі співачкою Граймс народила сурогатна мати.