Під час прощання з Григорієм Чапкісом його син Грег запевнив журналістів, що в їхній родині не було труднощів, про які говорив батько. Він аргументував скандальне інтерв'ю хореографа поважним віком. За словами танцівника, ані він, ані тато не зрозуміли, звідки взялись чутки про конфлікти в сім'ї.

Важливо Похорон Григорія Чапкіса: фото прощальної церемонії з легендарним танцівником

Коли людина старіє, коли їй 90 з чимось років, вона робить якісь такі історії, які ми самі не розуміємо. У мене з батьком ніколи не було жодної сварки, жодної незрозумілої розмови,
– запевнив Грег Чапкіс.

Ба більше, танцівник розповів, що його сини Микола та Максим пам'ятають дідуся "як легенду і знають, що цю легенду треба продовжувати". Щоправда, Григорій Чапкіс був знайомий лише зі старшим онуком. Він приїздив до США, коли Микола був маленьким.

До теми Влад Яма попрощався з Григорієм Чапкісом зі сльозами на очах: чуттєві фото

Уся танцювальна родина важко переживає смерть 91-річного Григорія Чапкіса, хоч його діти усвідомлювали, що він невдовзі відійде у вічність.

"Людина старенька, давно до цього готувалися. Це не було сюрпризом. Все одно дуже важко, ця людина дуже велика й для нашої родини дуже дорога", – поділився Грег Чапкіс.

Варто наголосити, що на похороні Григорія Чапкіса вперше за довгий час зібрались всі діти та внуки легендарного хореографа. В останню путь його провели син Грег, який прилетів зі Сан-Франциско, донька Лілія, котра прибула з Італії, онуки Анна та Вітторія.