Американка вже подала на розлучення 19 серпня в окрузі Палм-Біч, штат Флорида. Як причину їхнього розставання 54-річна жінка заявила, що шлюб між сторонами "безповоротно зруйнований".

Читайте також "Мене все задрало": чому Тоня Матвієнко мало не кинула Мірзояна перед війною

Втім, Дженніфер не вимагає надмірного поділу коштів, а хоче, щоб усі сімейні активи були справедливо розподілені. Проте у документах вона казала, що "чоловік навмисно розтратив, виснажив та/або розтратив сімейне майно, що мало несприятливий економічний вплив на сімейне майно". Тому на час розлучення вона просить заборони "продавати, передавати, поступатися, обтяжувати чи розпоряджатися будь-якими активами" Сильвестру. Зокрема вона хоче жити у їхньому сімейному будинку, доки триватиме шлюборозлучний процес.


Подружжя Сталлоне розлучається після 25 років шлюбу / Фото з інстаграму актора

"Люблю свою сім'ю. Ми мирно та конфіденційно розв'язуємо ці особисті проблеми", – сказав Сталлоне через свого представника про цю ситуацію.

Також жінка хоче, аби позбутись прізвища Сталлоне та повернути дівоче Флавін.

Варто зазначити, що перші чутки про розлучення "вилізли" у вівторок 23 серпня, коли 76-річний Сталлоне зробив татуювання на місці обличчя його дружини Дженніфер.

Що відомо про шлюб пари

  • У травні 2022 року Сильвестр та Дженніфер святкували "срібне весілля" – 25 років. Вони щасливо вітали один одного зі знаковою датою.
  • У шлюбі з дружиною в Сильвестра народилось троє дітей – Софія Роуз, Сістін Роуз та Скарлет Роуз.


Дорослі доньки та дружина Сталлоне / Фото з інстаграму актора

  • До цього чоловік вже двічі був одружений: з Сашою Зак (1974 – 1985) та Бриджит Нільсен (1985 – 1987). Від першої він має двох дітей: синів Сейджа і Серджіо Мунблуд. На жаль, старшого Сейджа у віці 36 років знайшли мертвим у 2012 році.
  • Оскільки Сталлоне мав беззаперечну славу у Голлівуді, то мав стосунки з багатьма зірками, зокрема з моделями Сюзан Ентон, Енджі Еверхат і Памелою Андерсон.