У рамках нещодавньої дипломатичної операції шведська спадкоємиця висловила свою підтримку та вдячність людям, які служать в українських Збройних Силах.

Не пропустіть У нестандартний спосіб: відомий український співак PARFENIUK зробив пропозицію дівчині

Кронпринцеса Швеції Вікторія разом з чоловіком зустрілися з українськими військовими

У рамках зустрічі гостей було поінформовано про останні події у підготовці українських військовослужбовців, які наразі проходять базовий загальновійськовий курс у Східній Англії. Крім того, спілкуючись із досвідченими командирами рот і взводів, високоповажні особи заглибилися в тонкощі російсько-української війни.

Так, на знак солідарності шведська спадкоємиця висловила непохитну підтримку українському народу в умовах незаконного вторгнення російських окупаційних військ на українську землю.

Що таке операція Interflex

  • З метою зміцнення військового потенціалу в червні 2022 року розпочали операцію Interflex, головною метою якої було навчити 30 000 військовослужбовців до кінця 2023 року.
  • Ця навчальна програма охоплює різні найважливіші аспекти, такі як поводження зі зброєю, надання першої допомоги на полі бою, навчання прав про збройні конфлікти та тактики патрулювання. Крім того, є підвищення кваліфікації для українських морських піхотинців.
  • Зазначимо, курс триває близько п'яти тижнів.
  • Відомо, що загальна кількість українських солдатів, які пройшли підготовку у Великій Британії від 2014 року вже перевищує 52 тисячі осіб.