Композитор і музикант Julik заговорив італійською. Він звернувся до італійців та Європейського Союзу.

До теми "Ви цього хотіли, російська владо": Монатік записав потужне відео для росіян з кадрами обстрілів

Julik випустив відеозвернення

Шоумен сказав, що хоче розповісти про ситуацію в Україні. Він наголосив, що Росія атакує Україну та намагається знищити нашу владу. Через це йому доводиться пояснювати синові, що таке війна й розповідати про коктейлі Молотова.

Я ніколи не думав, що мені доведеться пояснювати своєму 6-річному синові, що таке війна і як готувати коктейль Молотова… Україна сильна і незалежна! Ми єдині й цим хочемо показати всьому світу, що ми не здамося! Український народ висловлює вдячність Збройним Силам України, Територіальній обороні та всім, хто не пропускає російських загарбників на нашу землю!
– заявив Julik.

"Тепер я звертаюся до італійського народу та Європейського Союзу. Допоможіть нам зупинити війну! Росія не буде задоволена Україною, і якщо ми її не зупинимо, вона обов’язково постукає у двері ваших будинків! Можливо, я не вмію воювати зі зброєю, але знаю, що мої слова обов’язково допоможуть нам об’єднатися проти спільного ворога", – підсумував артист.

Нагадаємо, ще напередодні російського вторгнення Julik долучився до прямого ефіру італійського радіо. Тоді він поділився, що Україна переживає непростий період.

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дізнаватися важливі новини.