Ще півтора місяця тому в українського шоу-бізу було багато зіркових друзів на Росії. Однак після повномасштабного вторгнення Путіна в Україну всі показали своє справжнє обличчя. Серед них і Філіп Кіркоров. Він з 2015 року фігурує в "Миротворці", але Полякова та Остапчук вважали його другом.

Читайте також Камалія зізналась, як Кіркоров реагував на її повідомлення про війну в Україні

Оля Полякова про друга Філіпа Кіркорова

Співачка в розпачі заявила, що ані Філіп Кіркоров, ані інші зірки російського шоу-бізу не об'явилися за майже два місяці війни.

Мені часто кажуть: "А що ж ти з Філіпом Кіркоровим обіймалася? А тепер що?" І він не зателефонував. Ніхто не зателефонував, ніхто не запитав: "Як ти? Як твої діти? Що в тебе? Як тобі допомогти?",
– зізналася Оля Полякова.

Оля Полякова з Філіпом Кіркоровим / Фото з інстаграму співачки

На думку артистки, зірки з Росії бояться не так Путіна, як страшної правди про звірства їхніх вояк в Україні. Наприклад, історії про розстріляну подругу її доньки Маші.

"Я думаю, що вони бояться. Це така страусина поведінка, коли ти не хочеш знати правду… Вони не хочуть цю правду чути. Вони хочуть жити у своєму якомусь закритому світі. Так, мабуть, спокійніше. Бог їм усім суддя", – висловилася Полякова.

У мене немає до них жодних почуттів. Вони для мене просто не існують, їх більше немає у моєму всесвіті. Бо це боягузи,
– сказала співачка про Кіркорова та інших друзів з Росії.

Що відомо про дружбу Олі Полякової з Кіркоровим

  • У квітні 2020 року Оля Полякова на пару з Володимиром Остапчуком вітала Кіркорова з днем народження. Вона публічно називала путініста "королем, дуже доброю, чуйною людиною і класним другом".
  • Уже в листопаді того ж року зіркові друзі зустрілися на фестивалі в Дубаї. Ба більше, виступ Полякової допоміг організувати саме Кіркоров. Після цього співачці довелося виправдовуватися, що жодного "політичного підтексту" на концерті в ОАЕ не було.
  • Цікаво, що після цього факапу їхня дружба не закінчилася. У січні 2022 року, за місяць до війни, Кіркоров українською привітав Полякову з днем народження.