Репер і продюсер Потап повернувся до України, тому тепер дає інтерв'ю та розповідає, що робив всі пів року війни. Він зізнався, що опинився в Іспанії не тому, що перестраховувався від вторгнення.

Читайте також Плакав і вибачався, – Потап назвав російського артиста, який подзвонив йому на початку війни

Потап згадав, що йому писав син з України

"На 16 була "назначена" війна. І ми сиділи з Настею, як всі українці, вдома. І чекали. І ось у нас за графіком 20 лютого була Іспанія. Треба було записувати пісню. Настя сказала: "Давай маму візьмемо". Я ще синові зателефонував. "Поїдеш?" Він каже: "Ні. Я з дівчиною погуляю". На три дні я поїхав. 300 євро в кишені і три футболки", – згадав Потап.

Коли почалося вторгнення, репер начебто рвався додому, але вирішив, що правильнішим буде рішення залишитися. Однак у нього краялося серце від повідомлень сина Андрія, який відчув на собі, що таке війна.

Я собі навіть зберіг меседж, який він мені надіслав: "Тату, не хвилюйся. Ми в підвалі. Попри вибухи, я тримаюся, підтримую маму, щоб вона не плакала". Як витримати, коли тобі таке твоя дитина пише, а ти за кордоном опинився… У мене розривалося серце,
– зізнався Потап.

Продюсер потім доклався, щоб вивезти колишню дружину та сина за кордон. "Скільки я зробив, щоб їх перевезти. І скільки зробив для інших тисяч людей. Після цього я думаю, що я можу робити в цьому житті все, що завгодно".

Як син Потапа переживав війну

  • Про 14-річного Андрія розповідала й продюсерка Ірина Горова. За її словами, хлопець стійко переносив вибухи та всі жахіття, що відбувалися в Києві.
  • За кордоном жінка з дітьми пробула два місяці, після яких вирішила повернутися до України. Це стало причиною сварки з сином – він також дуже хотів поїхати додому.
  • "Жодного дня в Андрія не було ні депресії, ні страху, хоча він все бачив. І коли він дізнався, що я їду до Києва, він казав: "Як ти могла? Ти мене покинула"", – пригадувала Ірина Горова.
  • Андрій займався у школі, в якій навчався в Україні, ходив до репетиторів з англійської. В інстаграмі зіркова матуся показувала, що хлопець в Києві, однак невідомо, чи вдалось йому вмовити матір залишитися вдома надовше.