Світлана Тарабарова у новому інтерв'ю висловилась про зіркових колег, які змінили позицію після 24 лютого та обрали Україну. Також вона розповіла про те, як ставиться до тих артистів, які зробили навпаки.

Читайте також Влада Яму розкритикували через фото з Маямі: за нього заступилась дружина

Тарабарова про колег-зрадників

Зірка згадала про колишніх учасниць гурту Real O, в якому співала й вона. Але лише Світлана залишилась з проукраїнською позицією.

Мені їх шкода. Це люди, які не відчувають, що в цьому житті є сенсом, за що треба боротися. Гроші? Я так розумію, що вони обирають гроші. Інше я не можу зрозуміти,
– поділилась артистка.

Інтерв'юерка припустила, що таке рішення ці артисти зробили заради сімей – так відсутність позиції пояснювала Регіна Тодоренко. Але для Світлани Тарабарової це не аргумент. Вона також додала, що вже не витрачає свою енергію на зрадників.

"Є багато сімей, які виїхали з Росії і підтримують Україну, які змінили своє життя, як і всі ми, покидали свої будинки, речі, попродавали бізнеси, якщо встигли. На таких людях хочу робити акценти. А на тих, хто обирає особисту зраду... Ти зраджуєш себе як людину. Як ти можеш виховувати дитину, якщо ти не можеш сказати, що в потрібний момент ти не підтримала своїх людей, не стала на бік справедливості? Якщо їм спокійно спиться, то ок".

Ми і без них впораємося, ми вистоїмо, житимемо у класній країні. Ми вже живемо в класній країні, попри ракети та обстріли. Подивись – нас не зламати, у нас є правильні орієнтири, свобода, цілі, а це не купиш за гроші. Після перемоги ми все відбудуємо... Ми почали цінувати своє, на жаль, такою ціною. А тих – мені шкода,
– підсумувала зірка.

Інтерв'ю зі Світланою Тарабаровою: дивіться відео онлайн

Нагадаємо, про особисту зустріч у Маямі з однією зі зрадниць, Регіною Тодоренко, розповіла акторка Вікторія Варлей. Тоді вона запитала товаришку про її позицію – та виправдовувалась, що їй складно через сім'ю та дітей. Чоловік Тодоренко, росіянин Топалов, заявив, що війна – це "повний крах і триндець". Утім, він не є таким "красномовним" у Москві.