ЗМІ повідомляють, що голлівудська зірка ще з січня не живе разом з чоловіком. Раніше ми писали, що українська співачка Камалія розлучається з пакистанським мільярдером.

До теми Нам не шкода, – Потап заявив, що чутки про розлучення з Каменських розпускають навмисно

Представниця акторки заявила, що розлучення – це останнє, чого хотіла Шеннен, проте в неї "не залишилося іншого виходу".

У документах на розлучення Догерті просить виплати подружніх аліментів. Додамо, що у пари немає спільних дітей, хоч вони прожили понад 11 років у шлюбі.

У інстаграмі 52-річна акторка опублікувала цікавий допис, який, ймовірно, пов'язаний з її розлученням.

Єдині люди, які заслуговують бути у вашому житті, це ті, хто ставиться до вас з любов’ю, добротою та цілковитою повагою,
– загадково написала Шеннен.

Що відомо про особисте життя Шеннен Догерті: коротко

  • Шлюб з Куртом Ісварієнко став для акторки третім. Вони одружилися в жовтні 2011 року. Курт підтримував кінозірку, коли та боролась з онкологією.
  • Нагадаємо, що перший чоловік Шеннен – музикант Ешлі Гемілтон. Вони були одружені лише кілька місяців – з вересня 1993 по квітень 1994 року, а потім подали на розлучення.
  • Другим чоловіком акторки став продюсер Рік Саломон. Їхній семимісячний шлюб було анульовано 2003 року.

Додамо, що творчий доробок Шеннен Догерті налічує понад 60 проєктів. Актриса найбільш відома своїми ролями у серіалах "Беверлі-Гіллз, 90210" (1990 – 1994 роки) та "Усі жінки – відьми" (1998 – 2001 роки). Крім того, зірка підтримує Україну – вона закликала світових зірок не замовчувати війну в Україні та поширювати правду в соцмережах.