Після місячної перерви колишня дружина білоруського виконавця Серьоги повернулася в інстаграм і розповіла, як просувається її боротьба за синів. Поліна Ололо повідомила, що з зими Марк і Платон перебувають за кордоном. За словами жінки, репер вивіз дітей з країни незаконно завдяки підробленим документам.

Читайте також Ірина Шейк влаштувала грандіозну вечірку для доньки: яскраві фото

Багатодітна мама жодного дозволу на виїзд синів з України не давала. Вона бачила відповідні документи ще рік тому, однак в них були вказані її старі паспортні данні.

"Синів вивезли закордон за підробленими документами. Документи на дозвіл про виїзд дітей з батьком я не давала. Копію дозволу на виїзд бачила одного разу, нахабно прикладену до позову в суд ще рік тому. На документі вказані мої старі паспортні дані, яких у мене вже не було. І перераховано десятки країн", – поділилася Поліна Ололо.

Вона наголосила, що вкотре повідомила поліцію та ювенальну поліцію про підробку документів з боку Серьоги. Проте на належну реакцію правоохоронних органів жінка не розраховує, адже її попередні заяви ні на що не вплинули.

Поліна Ололо додала, після того, як суд вирішив, що сини залишаються жити з репером, вона впала в депресивно апатичний стан. Їй знадобилася допомога. Зараз жінку рятує емоційна і тепла підтримка близької людини.

Додамо, судова тяганина між експодружжям все ще триває. Зараз в суді слухають свідків зі сторони Поліни Ололо, а вона сама готується до наступного засідання, яке відбудеться 19 квітня.

Що відомо про боротьбу Серьоги та Поліни Ололо за дітей?

У березні 2020 року Поліна Ололо заявила, що Серьога викрав двох їхніх синів та переховує їх від неї. Відтоді ексдружина репера бачила одного із синів лише раз.

Сам Серьога все заперечував та відмовлявся коментувати заяви дружини. Згодом він зняв документальний фільм "Тиха заводь" та показав, як виховує дітей. У відео постали Марк і Платон, які запевнили, що з татом їм живеться добре, хоч раніше Поліна Ололо розповідала про деспотичні методи виховання ексчоловіка.