У соцмережах Сергій Жадан розповів, що слухав олдскульний трек британських рокерів Pink Floyd і прогавив приліт неподалік. Після цього письменник заговорив про те, як повномасштабна війна спотворила сприйняття звуків та інших речей.

Цікаво Христина Соловій переспівала трек на вірш Сергія Жадана: як відреагував поет

Жадан сплутав приліт з музикою Pink Floyd

Слухаємо вчора Pink Floyd. Раптом стає багато низьких. Які в них цікаві звукові ефекти в 70-х були, кажу. Потім доходить, що це був приліт,
– шокував Сергій Жадан.

"За ці місяці змінилося відчуття і сприйняття багатьох речей. Внутрішньо напружуєшся на кожен різкий вуличний вигук і не помічаєш диму за вікном. Бережіть себе", – додав письменник.

Сергій Жадан сплутав звук вибуху з музикою Pink Floyd / Фото з фейсбуку

  • Нагадаємо, британський рок-гурт Pink Floyd потужно підтримує Україну. У березні соліст Девід Гілмор зателефонував Андрію Хливнюку після осколкового поранення і запропонував співпрацю.
  • У квітні Pink Floyd випустив пісню з вокалом лідера "Бумбоксу" – "Ой у лузі червона калина". Трек Hey, Hey, Rise Up швидко підкорив iTunes і злетів на першу сходинку у 25 країнах, а зібрані від його релізу кошти йдуть на підтримку України.
  • Натомість колишній лідер Pink Floyd Роджер Вотерс вважає вторгнення Росії "громадянською війною" і радить Зеленському піти на поступки Путіну.