Багато зіркових друзів Сергія Жадана мобілізувалися під час війни й усіма силами допомагають Україні випроторити Росію зі своєї землі. Чи не найбільше зусиль, на думку письменника, докладає Святослав Вакарчук, який хоч і не воює зі зброєю в руках, але викладається на максимум.

Читайте також Сергія Жадана мало не накрило "Градом" на концерті для військових: "Вийшли, а там горить"

Жадан розхвалив Святослава Вакарчука

Він до нас регулярно приїжджає і не з порожніми руками. Він справді дуже багато допомагає. І особливо це було важливо в перші місяці, коли ми споряджали підрозділи, намагалися закуповувати амуніцію, і обладнання, і автомобілі, і техніку. І Слава допомагав багато,
– розповів Сергій Жадан.

Однак до нього у Харків з допомогою приїжджав не лише Вакарчук, а й інші зірки – фронтмен "Бумбоксу" Андрій Хливнюк, Іван Леньо з Kozak System.

Сергій Жадан з Андрієм Хливнюком та Іваном Леньо / Фото з фейсбуку письменника

До теми "Трішки поспівали": Жадан показав спільне фото з Вакарчуком у Харкові

Хто з зіркового бомонду воює на Харківщині

Чимало друзів-музикантів Жадана не волонтерять, а воюють на Харківщині.

Тут під Харковом багато музикантів воює: Сергій Василюк з "Тінь сонця", Андрій Карлюга з "Нумер 482", "Антитіла", наскільки я знаю. Тарас Тополя, його хлопці десь тут біля нас. Я їх правда не бачив, але знаю, що вони тут… "Юркеш" – Юра Юрченко теж у нас тут на Харківщині,
– поділився поет.

Він пригадав кумедну історію, як на початку червня возив Юрку Юрченку кілька авто харчів. "Кілька тижнів тому подзвонив і сказав: "Привези нам поїсти". І ми йому напакували кілька машин їжі. Не те щоб вони голодні, але, очевидно, підрозділу щось там треба було про запас привезти. Ми з радістю привезли", – з усмішкою розповів Жадан.