За 10 років разом із Сергієм Притулою на знімальному майданчику "Хто зверху?" працювало чимало зіркових ведучих – Оля Фреймут, росіянка Катерина Варнава та Леся Нікітюк. У новому інтерв'ю волонтер зізнався, з ким йому було найкраще зніматися.

До теми У голові не вкладається, – Притула прокоментував позицію Андрія Молочного, який втік до Росії

Сергій Притула спочатку віджартувався, що, він був не лише ведучим, а й шеф-редактором, який роздавав усім завдання. Згодом він таким зізнався, з ким йому було найкомфортніше працювати.

За його словами, найкращою ведучою для нього була Леся Нікітюк. Лише вона, на його думку, найкраще впоралась із роллю ведучої.

З усіма було по-різному. Але, мабуть, Леся Іванівна. Все ж таки найкрутіша синергія була в кадрі, тому що людина максимально була собою, а не вигадана кимось,
– заявив Притула.


Сергій Притула з Лесею Нікітюк / Фото з соцмереж

Нагадаємо, що зараз місце ведучого у шоу "Хто зверху?" зайняв блогер Богдан Шелудяк, який працює в парі з Нікітюк. Сама ж Леся вже не раз заявляла, що Сергій Притула був найкращим ведучим і його замінити неможливо.

Дивіться повне інтерв'ю з Сергієм Притулою: відео

До слова, раніше Сергій Притула в інтерв'ю подрузі Маші Єфросиніній зі сльозами на очах заявив, що ніколи не повернеться до розважального телебачення. За його словами, після війни він вже не зможе заходити в кадр на абсолютному позитиві.