Волонтер Сергій Притула жартома перерахував "причини" за які в Росії заочно арештували українську телеведучу Машу Єфросиніну. Її засудили до 7 років колонії.

До слова Люди роблять висновки, – Єфросиніна зізналася, що думає про Олега Винника та Влада Яму

Реакція Притули на вирок Єфросиніній

Організаторка катівень для православних младєнців і скрєпних бабушек! Штрикала в очі героїв новоросії статуеткою лєніна. Систематично підривала д*пи росіян! Терористка №1 по версії Колі Баскова! Маша "угроза национальной безопасности раиси" Єфросиніна!
– перерахував Сергій Притула.

Маша Єфросиніна у схожому стилі відреагувала на допис друга та процитувала колишню дружину Януковича: "Батя, я старалась!".


Скриншот з інстаграму

Як у Росії засудили Єфросиніну та що казала на це ведуча

  • Ще у квітні 2023 року Басманний районний суд Москви порушив кримінальну справу проти Маші Єфросиніної у справі про "воєнні фейки". Росіяни взяли за докази публікації ведучої в інстаграмі. Тоді суд прийняв рішення заочно арештувати телеведучу.
  • Днями ж суд у Москві засудив Машу Єфросиніну до 7 років колонії та заборонив їй вести сторінки в соцмережах на три роки через поширення воєнних "фейків".
  • Єфросиніна лише висловила бажання посміятися з усіх комічних заочних вироків. Але вирішила звернутися до росіян. "Ми вам – вороги на покоління!.. Мені чхати на всі ці вироки! Знаєте чому? Бо я вільна: у своїх діях, у своїх висловлюваннях, у своїх рішеннях! У своїй країні! А ви ні!" – підкреслила ведуча.