Так, на нову композицію співака відреагували українські знаменитості. Зокрема, журналісти, громадські діячі та військові. Здебільшого їм не сподобався трек виконавця, зазначає 24 Канал.

До теми Після співпраці з росіянами: Сергій Бабкін випустив "Зраду", де дорікнув українцям

Українці негативно відреагували на нову пісню Бабкіна

Публічні особистості найбільше засудили те, що в композиції виконавець згадав про російський мультфільм "Смішарики" та нібито "прикривався військовими".

 • Тетяна Власова

Письменниця розкритикувала Бабкіна, оскільки він висміював перехід громадян на українську мову. До того ж вона засудила те, що співак продовжує "тягнути" в український простір росіянку Аллу Пугачову та "Смішарики".

"Зрада" це писати в піснях про вишиванки та сало, досі вважаючи, що саме вони є ознакою українськості. Це навіть зараз тягнути в наш культурний простір Аллу Пугачову і "Смєшаріков", які тут уже не потрібні та з часом зовсім перестануть бути потрібними. Це свідомо чи несвідомо висміювати перехід українців на українську, ніби заперечуючи важливість цього,
– зазначила жінка.

Тетяна також додала, що зрада – це маніпулювати бійцями на передку та побратимами.

"Сергію, Україна у 2023-му – це країна, про яку ви, здається, жодного поняття не маєте. Це суспільство, яке дуже змінилось за той час, поки не змінювались ви. Це люди, які розуміють цінність того, за що вони борються. І це точно не "нація, схожа на стадо", – емоційно висловилася Власова.

 • Роман Голубовський

Журналіст переконаний, що пісня "Зрада" є маніпулятивною.

Для нього те, що діти дивляться мультики виробництва країни-агресорки – надумана проблема, яку можна висміювати. Бабкін не бачить проблеми в зросійщенні не те, що людей, які жили в СРСР, він фактично підтримує зросійщення сучасних дітей,
– поділився Роман.

Він зазначив, що якщо ти для української аудиторії співаєш про те, що діти мають право дивитися російський мультик, тоді свідомо закликаєш продовжувати русифікувати українських дітей. На його думку, так роблять, щоб через 20 років виросло покоління, яке говоритиме російською, і виправдовувало це тим, що "так исторически сложилось".

 • Майкл Щур

Журналіст опублікував допис у твітер, де запевнив, що те, що зробив Бабкін – х*йня.

 • Макс Колесніков

Військовий назвав трек співака "зрадогімном" та зауважив, що українські артисти можуть робити будь-що, втім, не варто прикриватись бійцями на передку, як це зробив Бабкін в першому куплеті пісні.

Реакція аудиторії

Чимало слухачів критикують Сергія Бабкіна та звинувачують його у маніпуляціях, порівнюють з Потапом і дорікають у тому, що співак не може визнати своїх помилок.

 • "Це суцільний жах, коли питання ідентичності, протиставляється базовим навичкам етикету. І перетинати питання, які один від оного не залежать. А популярна людина, яка виступає проти українізації, це просто... Дякую за дитинство, на цьому все";
 • "Дякуємо за гідний контент! Нарешті з'явилося щось гірше пісні "Волонтер" Потапа";
 • "Чудовий хіт для завершення кар'єри співака в Україні";
 • "Іспанський сором. Немає слів";
 • "Отак вважаєш людину глибокою, філософом, мислителем, а потім вона видає це малоросійство зі своєї голови";
 • ""Какая разніца" стайл";
 • "Виправдання низького рівня освіченості. Це важко назвати творчістю, одні маніпуляції".
Водночас були й ті, кому сподобалась пісня та її меседж.
 • "Підтримую творчість Бабкіна. Сподіваюсь, що скандал навколо пісні підніме кількість переглядів пісень Сергія Бабкіна. І взагалі, українці, не зважайте на декого та розмовляйте, як вам заманеться";
 • "Дуже потужні висловлювання";
 • "Пісня, від якої моторошно, мурашки по тілі, бо вона про божевільну правду, яку ми бачимо сьогодні. Люди заплуталися. Та ще й усюди та у всьому шукають зраду";
 • "Крутий трек. Підтримую меседж".

Що відомо про пісню Сергія Бабкіна: головне

Після скандалів через співпрацю з росіянами виконавець презентував трек "Зрада". Судячи зі слів пісні, Сергію не подобається хейт через російську мову та перегляд ворожого контенту. Він намагається прикритися військовими у рядку: "бійцям на передку байдуже – треба "или надо"".

Також Сергій Бабкін співає про те, що зрада – "коли виїхав з країни грати концерти". Та зазначимо, що українці критикують артиста не за це – гроші на концертах за кордоном збирає чимало гуртів й виконавців – "Бумбокс", Артем Пивоваров, "Друга Ріка" й багато інших. Тоді як Сергій у процесі організації своїх заходів співпрацює з росіянами.