Усі концерти артистка скасувала від 9 березня по 22 квітня 2022 року. Події повинні були відбутись у США та Канаді в рамках світового туру Courage World Tour.

Варто знати Від Måneskin до Kaleo: найочікуваніші концерти іноземних гуртів у 2022 році

"Потрібно бути більш терплячою"

Як повідомила зірка головного саундтреку "Титаніка", вона змушена дотримуватись режиму, який рекомендують лікарі, тому повинна тимчасово поставити на паузу свої гастролі.

Я дійсно сподівалася, що до цього часу зі мною все буде гаразд, але схоже, що мені просто потрібно бути більш терплячою і дотримуватися режиму, який прописують мої лікарі,
– написала Діон.

Вона ще досі проходить реабілітацію після тривалого лікування від м’язових спазмів, які не давали їй виступати. Селін додала, що буде рада повністю одужати і вже не може дочекатися, коли повернеться на сцену. Також вона подякувала за усі слова підтримки, які отримує від шанувальників у соціальних мережах. Кошти за квитки, придбані на концерти, будуть повернені на платіжні картки покупців.


Селін Діон скасувала концерти / Фото з інстаграму співачки

  • Зазначимо, що кілька тижнів тому усі концерти скасував український виконавець Олег Винник. Причиною цьому стала хвороба співака – тривалий ларингіт.

Що відомо про Селін Діон

Це одна з найбільш високооплачуваних музикантів сучасності. Вона перемогла на пісенному конкурсі Євробачення-1988 з піснею "Ne partez pas sans moi", де представляла Швейцарію. Проте однією з найвідоміших пісень Діон став саундтрек до фільму "Титанік" "My Heart Will Go On". Композиція отримала премії Оскар і три премії Греммі", а також посідала перші сходинки чартів впродовж кількох тижнів.