Українська блогерка Саша Бо активно веде свою сторінку. Там вона показувала й розкішне весілля – з брендовим взуттям та аксесуарами. У новому інтерв'ю блогерці дорікнули за демонстрацію свого багатого життя – мовляв, це не на часі.

Читайте також Її в Україні ніхто не чекає, – Саша Бо рознесла в друзки Софію Стужук, яка рекламує росіян

Саша Бо відповіла на критику щодо її розкішного життя

Блогерка розповіла, що ніяким чином не хоче зачіпати людей, які не можуть дозволити собі дорогих речей через війну. Вона пояснила, звідки у неї беруться коштовності.

Jimmy Choo купила за знижкою, а Cartier купував Платон, сам замовив. Я нічого дорогого собі за період війни не купила. Ні брендових сумок, ні взуття дорогого. Все це було куплено до,
– пояснила Саша Бо.

"Мої підписники повинні розуміти, що все, що я показую, це я не витрачаю гроші щоразу і купую все підряд, така марнотратна, поки хтось не може собі продукти купити. Мені це надсилають для реклами, це моя робота. І потім я ці речі віддаю на благодійні розпродажі. Мої підписники на мене не зляться. Квартиру я купила до війни, машину два роки тому. Щоб я якось шикувала… Навіть дуже багаті люди зараз заощаджують".

Деталі з весілля Саші Бо (Для перегляду фото гортайте праворуч):

Яким було весілля Саші Бо

  • Саша Бо та Платон Тарнавський одружилися 3 вересня. Вона не вставала із самого ранку, як це зазвичай роблять наречені, а виспалась та зробила кілька фото в образі нареченої.
  • Брендовані туфлі, про які розповідала блогерка, насправді спричинили курйоз на святкуванні. "Туфлі повністю покриті блискітками, і в тандемі з підкладкою сукні вони працювали як наждачка. Сукня просто прилипала до них і не можливо було зробити й декількох кроків".
  • На весілля зіркової матусі завітали діти від першого шлюбу Саші Бо. Наречені виконали перший танець під спів українського артиста LAUD.