33-річний Іван Дорн, який останні 8 років гастролював Росією, а після 24 лютого з кінцями пішов з музичного ринку країни-агресорки, заговорив про Євробачення. Він заявив, що в перемозі Kalush Orchestra не сумнівався, адже пісня Stefania не могла не зачепити, а Європа не могла нас не підтримати.

Важливо Kalush Orchestra виставив на продаж трофей Євробачення: до чого тут Сергій Притула

Іван Дорн про перемогу Kalush Orchestra на Євробаченні-2022

Я був впевнений, що Kalush переможе. По-перше, пісня запам'ятовується, плюс зараз вона наділена дуже тяжкими асоціаціями. Тобто ти не можеш не співпереживати цьому. Вона працює, вона яскрава сама по собі, там є контрастність, це теж як вау-ефект. Це все просто магнітить до нас цю перемогу,
– висловився Іван Дорн.

Однак співак вважає, що на Євробаченні-2022 не обійшлося без політики.

"Це ніби рівень політики, який вийшов на сцену, і проявляє себе там, трішки в іншому вимірі. Ти просто заходиш і дивишся, що являє собою країна в музичному плані, які в неї характеристики, на що вона робить ставки, як вона виглядає, як її зустрічають, як голосують. Це ж усе дуже цікаво, це як телесеріал дивитися", – думає Іван Дорн.

Kalush Orchestra після перемоги на Євробаченні-2022: відео

Читайте також Я воїн на сцені, – Іван Дорн пояснив, чому співає за кордоном, а не воює

Іван Дорн про Євробачення в Маріуполі

Російська журналістка Анна Монґайт, ведуча заблокованого телеканалу "Дождь", якій Дорн давав інтерв'ю, поцікавилася, чи вірить він словам Зеленського про Євробачення в Маріуполі. Артист відповів, що, на його думку, це був "сарказм у бік Росії в першу чергу".

Тут варто зауважити, що після перемоги Kalush Orchestra на Євробаченні-2022 Володимир Зеленський справді написав у своєму інстаграмі: "Наступного року Україна прийматиме Євробачення! Втретє у своїй історії. І вірю – не востаннє. Ми зробимо все, щоб одного дня учасників і гостей Євробачення приймав український Маріуполь. Вільний, мирний, відбудований". Однак він не мав на увазі 2023 рік.