Олександр поділився, що знав раніше, як це – бути на відстані з коханою людиною, адже дружина жила у Києві, а він працював в Черкасах. Проте зараз відстань стала ще більшою – зараз жінка перебуває за кордоном з дітьми. Єлизавета – на дев'ятому місяці вагітності.

До слова Тарас Тополя та Alyosha зізналися, чи змінилися їхні стосунки через розлуку під час війни

Це останній, дев'ятий місяць фактично, вона може народити будь-якої миті. Це складніше в кілька разів, але я вдячний дружині, що вона з розумінням ставиться до цієї ситуації, наскільки це можливо. Іноді це складно дається, ми це переживаємо разом,
– каже Скічко.

Він розуміє, що зараз їм обом значно легше, ніж багатьом іншим людям, які втратили сьогодні житло чи перебувають на лінії фронту. Проте він не так уявляв очікування другої дитини. Олександр натякнув, що планував партнерські пологи і багато чого іншого з дружиною, проте так не сталось.


Олександр Скічко з Єлизаветою / Фото з інстаграму чоловіка

Що відомо про особисте життя Скічка

  • Як Олександр, так і Єлизавета – вдруге одружені. Перший шлюб Скічка був з телепродюсеркою, старшою від нього на 10 років. Але тривав він всього 3 роки – з 2011 по 2013-й.
  • Вдруге чоловік одружився у 2017 році після року роману з Єлизаветою Юрушевою. Церемонія одруження пройшла у Грузії.
  • Щодо жінки, то її першим чоловіком був громадянин Австрії, Давид Конігсхофер. Вони одружились у 2015 році, згодом розлучились. У 2008 році в них народився син Даніель, а в 2015 – донька Наталія.
  • Олександр молодший за Єлизавету на чотири роки.