29-річну Анастасію Оруджову на "Танцях з зірками" замінила учасниця "Жіночого кварталу" та команди "Трио разные" Олександра Машлятіна. Хоч дівчата товаришують, гумористці прикро покидати проєкт після першого ефіру.

До теми "Танці з зірками 2021" 2 випуск: важка травма Оруджової та сімейна драма Войтенка

Вона розчарована не лише вильотом з рейтингового шоу, а й важкою травмою, відновлення після якої триватиме довгих 8 місяців.

Вихід з шоу переживаю максимально болісно, ​​у всіх сенсах цього слова. Зараз той період життя, який хочеться пройти швидко, але, с**а, я на милицях. І швидко не вийде,
– емоційно прокоментувала Анастасія Оруджова.

У дописі акторка "Жіночого кварталу" тепло згадала про партнера Дениса Самсона. Анастасія Оруджова зізналась, що вони могли б стати ідеальною парою.

"Це було щось нове, кожен день відкриття! Твій світ прекрасний, і ти в ньому найкращий! Так би мовити, пазл зійшовся, а зв'язка розійшлась. Мені шкода", – завершила ексучасниця "Танців з зірками".

Анастасія Оруджова з партнером по "Танцях з зірками" / Фото з інстаграму акторки

Що сталось з Анастасією Оруджовою

  • За день до першого прямого ефіру, 4 вересня, акторка травмувала коліно. Лікарі діагностували розрив зв'язки й порадили їй відмовитись від участі в "Танцях з зірками".
  • Анастасія не дослухалась до застережень медиків і вийшла на паркет. У парі з Денисом Самсоном вона показала запальний джайв.
  • Після випуску гумористку терміново прооперували. Тепер вона у лікарні й на милицях.