Ружені Рубльовій інкримінують колабораційну діяльність. Прокурори вже скерували до суду обвинувальний акт щодо акторки-зрадниці.

Цікаво "6 кілометрів до нуля": блогерка Юлія Верба після критики купила авто для ЗСУ і поїхала на фронт

Рубльовій загрожує 12 років в'язниці

Ружена брала активну участь у пропагандистських заходах. Наприклад, артистка-колаборантка виступала у супроводі російського хору на концерті, присвяченому "входженню до складу Росії нових територій".


Ружена Рубльова виступила в Москві / Скриншот з відео

СБУ провело досудове розслідування, а прокурори вже скерували акт до Рівненського міського суду.

Колаборантці інкримінують статтю 111-1 Кримінального кодексу України. Її санкція передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 12 років.

Де зараз Рубльова

Наприкінці літа 2022 року Ружена перейшла на бік окупантів. Вона стала "директоркою" двох музичних шкіл в окупованому Херсоні. Акторка навчала дітей прославляти Росію через музику. Згодом вона виступила на "святкуваннях" щодо анексії Херсонщини. На щастя, ЗСУ деокупували цю область.

Де зараз перебуває зрадниця? Після виступів у Кремлі вона здебільшого перебуває в Генічеську, де займається постановкою пропагандистських вистав в окупаційному театрі.

Також Рубльова продовжує розважати росіян. Кілька днів тому акторка засвітилася в Анапі, де виступила з іншими акторами-зрадниками.


Ружена Рубльова виступила в Анапі / Фото "Мост"

Що відомо про Ружену Рубльову

  • Вона – актриса театру, музична педагогиня, членкиня Національної спілки театральних діячів України.
  • З 1986 року викладала музику у Херсонському музичному училищі. У 2009 році стала заслуженою артисткою, а у 2021 – народною.
  • Її найвідоміші ролі – Дівчина-соловейко ("Як козаки жартували"), Едіт Піаф ("Світ пісень Едіт Піаф"), Мати-Природа ("Лісова пісня"), Проня ("За двома зайцями"), Юнона ("Енеїда") тощо. Вона брала участь у багатьох українських виставах.
  • Від 2022 року – колаборантка і зрадниця України, погодившись співпрацювати з російськими окупантами.