У новому фільмі, прем'єра якого відбулась 25 грудня у день Різдва за західним обрадом, Руслана поєднала декілька жанрів музикі, які часто були справжньою несподіванкою для її слухачів. Серед них можна почути класику, хорал, баладу, симфонічний рок, ритм-енд-блюз і навіть експерименти з елементами репу, повідомляє 24 канал.

Цікаво Український "Щедрик" залунав серед Кавказьких гір: захоплююче відео

Що говорить про фільм Руслана

За словами Руслани, слова "Світло. Серце. Душа. Кохання. Зоря" складають змістовну основу всього музичного перфомансу, який вона зробила у форматі колядки.

Це не просто пісні. Це пісні, в яких є ці 5 ключових слів. Ми зробили дуже оригінальне попурі, в якому прозвучать і "Добрий Вечір, Тобі", і "Тиха Ніч"... І співаємо ми його Зіркам, ніби колискову. Наш музичний фільм присвячений карпатським легендам, і його настрій навіяно "Лісовою піснею" Лесі Українки, яку ми прочитали на свій лад",
– поділилась Руслана.

У фільмі "Чарівна Пісня" поєднано декілька сцен, які вдало переплітаються з піснями Руслани та онлайн-дзвінками з українськими зірками. Артистка роздумує з ними про сенс Різдва, красу українських традицій та емоції, які вони відчувають у період свят.

"Для мене Різдвяне Диво в тому, що я можу бачити очі людей, яких я люблю, що я можу бути з тими, кого я знаю, з ким мені хочеться співати, з ким мені хочеться творити, з ким мені хочеться мріяти і йти далі", – додала на своїй фейсбук-сторінці співачка.

Руслана – Чарівна Пісня: дивитись онлайн

На різдвяний фільм вже відреагували прихильники Руслани, які засипали її схвальними коментарями:

  • Чудовий фільм!!! Чарівна Руслана! Така талановита як співачка і музикант, така світла сонячна людина і така красуня! Моя улюблена неперевершена Зірка!
  • Вже скучили за нашою любою горянкою!
  • Прекрасний концерт! Прекрасні пісні! І як же я люблю пісню "Світло і тінь"!
  • Дякую щиро!!! Своє! Рідне! Прадавнє! Слава Богу, що ми це все маємо!!!
  • Дякую за свято. Чудовий, світлий, казковий фільм.