Автором слів та музики пісні "Це Різдво!" виступив Роман Дуда – український співак та чоловік Віри Кекелії, повідомляє 24 канал. Виконавиця переконана, що подарунки, сніг, сімейні зустрічі, теплі обійми, сніжна зима і святкові пісні – це неодмінні атрибути Різдва та Нового року. Тому один із цих "складників" Кекелія вирішила подарувати своїм прихильникам.

Варто побачити У чому зустріти Різдво: добірка чарівних вишитих суконь у фотопроєкті з зірками

Віра Кекелія – Це різдво! – дивитись відео онлайн

"Різдво – це казковий період, який дарує найщасливіші спогади. У такі моменти завжди хочеться бути з близькими і ділитися радістю один з одним. Головна цінність цього свята в тому, що він збирає за одним великим столом всю сім'ю. Адже ми живемо в дуже активному світі: у кожного свої справи, всі живуть окремо – в різних містах і навіть куточках світу, а Різдво об'єднує покоління, хоча б на кілька днів. В цьому році в нашій родині стало, як мінімум, на одну причину для радості більше: 2020 рік приніс нам головний подарунок – нашого сина Ваню", – поділилася Віра Кекелія.

До слова KRUTЬ презентувала пісню "Забери мене до себе на Різдво": святкове відео

Окрім запального та ритмічного треку, артистка знялась у яскравій фотосесії в новорічних образах: сяючих сукнях, які стилісти рекомендують обрати для святкування Нового року 2021, а також зі стильним макіяжем.


Віра Кекелія презентувала різдвяний хіт / Пресслужба