Українська співачка і бандуристка Марина Круть, учасниця нацвідбору на Євробачення, презентувала святкове відео на пісню "Забери мене до себе на Різдво". Ролик вона опублікувала на сторінці в ютубі.

До теми Дивляться на світ по-новому: Вакарчук розповів, що новий кліп "Знову" створила його донька Діана

Композицію "Забери мене до себе на Різдво" зірка назвала ліричною баладою. Вона розповідає про розділених відстанню та часом закоханих, які мріють бути разом. А поєднати їхні серця можуть лише різдвяні дива.

Пісня має свою історію створення. Рік тому, напередодні Різдва, співачка не отримала візу та не змогла зустріти свято разом зі своїм коханим. Коли вона усвідомила, що Різдво і усі свята проведе одна, то зі сльозами на очах за 15 хвилин написала акустичну версію пісні та виклала у мережу.

Зірка пообіцяла: якщо відео набере більше 5000 переглядів – вона запише акустичну версію. Після декількох тисяч переглядів – KRUTЬ презентувала святкове відео та повноформатний сингл на пісню "Забери мене до себе на Різдво".


Марина Круть в новому кліпі / Пресслужба

Атмосфера відео показує самотність людини. Марина гуляє безлюдними вулицями і холодним нічним містом. Але згодом на її обличчі з'являється посмішка. Це загравання з глядачем транслює вміння приймати обставини і радіти всьому, що з тобою стається.

"Ця пісня про мою історію. Сім років поспіль я працюю на всі новорічні свята. Я дивлюся на людей по інший бік сцени і завжди щиро радію закоханим людям, що мають щастя святкувати разом новорічні свята. Так склалось, що моя любов далеко за океаном, і 2020 рік вносить свої корективи. Усе, що мені залишається робити, – писати такі терапевтичні пісні, для людей і для себе, перш за все, де кожен рядок пережитий до сліз", – говорить Марина Круть про свою пісню.

Дивитись відео KRUTЬ – "Забери мене до себе на Різдво" онлайн: