Зіркова колега тепер покійної Руслани Писанки детальніше розповіла про останні місяці її життя. Вона повідомила, що кілька місяців до своєї смерті телеведуча поховала свою маму.

Читайте також "Танці з зірками", "Зважені та щасливі": телешоу, в яких Руслана Писанка брала участь

Руслана Писанка втратила маму незадовго до смерті

Ольга Сумська розповіла, що Руслана Писанка втратила маму вже тоді, як була в Німеччині. Через це вона бачила поховання по відеозв'язку. Про прощання потурбувався чоловік ведучої Ігор.

Руся нікому нічого не говорила. Ми спілкувались два тижні тому, планували разом зіграти у новій виставі. Немає сил повірити в цю страшну новину. Руся розповідала мені, як ховала маму по вайберу, бо вона вже була тоді в Німеччині, коли Ігор всім займався
– похованням мами Руслани.

"Вона співчувала мені щодо втрати нашої мами у лютому. Розповіла про операцію на нозі, яку зламала до війни на виставі, як лікарі збирали її по шматочках. Скільки років ми разом в театральній антрепризі, скільки зіграно прекрасних вистав! Більш харизматичної актриси і особистості важко уявити. Ми могли говорити годинами про все", – додала Сумська.

Також акторка додала, що Руслана Писанка важко пережила смерть брата кілька років тому, який був кінооператором. "Я бачила, як їй важко, але вона не подала знаку. Ніхто не знав про її біль. На публіці – це завжди феєрверк емоцій, чарівності, таланту і доброго гумору…".

До теми "Королевами народжуються": зіркові колеги зі щемом згадують Руслану Писанку

Останні відео Руслани Писанки

В інстаграмі телеведуча висвітлювала війну Росії проти України та повідомляла про важливі події. Востаннє вона зверталась до глядачів у березні, коли розповідала про концерт Save Ukraine.

Ми свою свободу нікому не віддамо і будемо битися до останнього. Ми переможемо! Разом з вами, разом з вашою підтримкою, з підтримкою всієї Європи, всього світу,
– казала Руслана Писанка.

Останнє відео Писанки в інстаграмі:

Втім, телеведуча з'являлась згодом і на екранах телевізорів. У травні вона востаннє показалась в ефірі "Твого дня" й розповіла, що перебуває в Німеччині.

Що відомо про смерть Руслани Писанки

  • Телеведуча померла вночі 19 липня 2022 року. Як розповіли журналісти, через війну вона переїхала до Німеччини, де в неї діагностували хворобу. Зірка не розповідала про неї.
  • Руслана Писанка боролась зі хворобою й водночас закликала допомагати Україні. Додамо, що лише рік тому після великої перерви у кар'єрі вона повернулась на телебачення.