Юлія Началова несподівано померла у березні 2019-го року. Тоді їй було 38 років. Жінка померла від ускладнень, що були спричинені серцевою недостатністю. Наразі мережею шириться інформація, яку опублікували на інстаграм-сторінці Super. У повідомленні йдеться про те, що Началова стала мамою після смерті.

Читайте також Помер Гаррі Брант – 24-річний син супермоделі Стефані Сеймур

Юлія Началова стала мамою після смерті

Артистка разом із цивільним чоловіком, суддею В'ячеславом Кудрею мріяли про спільну дитину. Юлія намагалася завагітніти за допомогою штучного запліднення, проте їй так і не вдалося зробити це.

Майже через два роки після смерті Началової з'явилася інформація про те, що її невикористаний біоматеріал взяли для того, щоб дитину змогла виносити і народити сурогатна матір. Після невдалих спроб штучного запліднення залишилися заморожені яйцеклітини жінки, які й використали. Таке бажання виявив коханий виконавиці, який мріяв про дитину від неї. Тепер В'ячеслав виховує сина від своєї обраниці.

Також повідомляється, що чоловік часто бачиться з рідними Юлії. Зокрема, днями він разом із малюком побував на дні народженні старшої доньки Началової – Віри Алдоніної. Близькі до родини джерела розсекретили, що син Началової дуже схожий на неї, особливо очима.

Що відомо про смерть Юлії Началової

Російська співачка померла 16 березня 2019-го року. Через набряк мозку та легенів у виконавиці настала гостра серцева недостатність, що й стала причиною смерті.

Сама співачка раніше розповіла ЗМІ, що перенесла невдалу пластичну операцію на грудях. Через імпланти, які не прижилися, у неї відбулося зараження крові та відмовили нирки.

Відомо, що за декілька тижнів до смерті Началову екстрено госпіталізували. Тоді через ускладнення подагри у неї різко підвищився рівень цукру в крові. Згодом ЗМІ повідомляли, що артистку під'єднали до апарату життєзабезпечення. 16 березня Юлії зробили операцію. Довелося ампутувати ногу через гангрену – змертвінням ділянки ноги внаслідок відмирання її клітин. Жінка померла, так і не прийшовши до тями.