Відомий артист, якого знають у всьому світі як Вєрку Сердючку, повідомив, що Максим Галкін з Аллою Пугачовою та дітьми зараз в Ізраїлі. Про це він розповів у коментарі одному з російських видань.

До теми Не тому, що я такий сміливець, – Андрій Данилко пояснив, чому залишається в Києві

Андрій Данилко про втечу Максима Галкіна з Росії

Андрій Данилко також додав, що за кордон сім'я полетіла не через страх перед путінським режимом, як багато російських зірок, а тому, що роботи в Росії немає. Водночас відпустку вони нібито планували.

Я розмовляв з Максимом Галкіним – вони планували відпустку. Тим більше їм відмовили у всіх рекламних контрактах. Він з сім'єю поїхав до Ізраїлю, і поки що особливої роботи немає,
– зізнався Андрій Данилко.

"Інші повтікали здебільшого через звичайний страх. Тим більше якщо говорити про артистів – ця публіка досить хитромудра, "і нашим, і вашим", – без прикрас заявив Андрій Данилко.

Примітно, що лише через два тижні після від'їзду з Росії Алла Пугачова вперше вийшла на зв'язок і запевнила, що не втекла, а поїхала відпочивати: "Канікули, відпустка і лікування – не вважаються еміграцією".

Нагадаємо, раніше Данилко розповідав, як Кремль намагався домовитися зі знаменитостями:

  • йому самому російські телеканали пропонували за гроші за переїзд у Москву, тоді як він відповідав: "Скільки вам заплатити, щоб ви мені більше не дзвонили?"
  • друзям-росіянам шоумена, які публікували чорні квадрати на знак протесту проти війни, телефонували і залякували, щоб ті замовкли.