Триває 11-й день загарбницької війни в Україні, а більшість російського шоу-бізу досі не наважилася виступити проти фашистських дій Путіна. 48-річний Андрій Данилко переконаний, що благати їх не мовчати – марно, адже всі вони під ковпаком спецслужб.

До теми Поплачте за кадром, – Данилко звернувся до колег та закликав припинити паніку

Андрій Данилко про друзів, яких залякували в Росії

Артист, який виступає під сценічним образом Вєрки Сердючки, зізнався, що в перші дні йому писали друзі з Росії, які проти війни в Україні. Вони були готові висловити свою позицію публічно, але їх залякали. Розсекречувати їхні імена шоумен не став.

У перший день війни одна людина опублікувала чорний квадрат. Їй відразу ввечері зателефонували. Це були реальні погрози, він дуже злякався і прибрав цей квадратик,
– поділився Андрій Данилко.

Він додав, що тим, хто все ж не побоявся стати на бік України, всіляко перекривають кисень. Максиму Галкіну, наприклад, скасували концерти, тому він з дружиною, сином і донькою вилетів з Росії. На думку Андрія Данилка, Алла Пугачова не наважується перечити Путіну, бо хвилюється за двох маленьких дітей.

"Так, вони бояться, бо в них діти. Це справді страх. Я не знаю, як би поводитися, якби мені дзвонили і погрожували", – додав артист.

Андрій Данилко про пісню для Путіна

Шоумен поділився, що події останніх двох тижнів надихнули його на новий хіт – "Маленька мрійниця". У ньому він бажає смерті президенту РФ Путіну.

Приспів такий: "Путін, щоб ти здох, Путін, щоб ти здох. Але причина є одна, його не хоче навіть сатана",
– процитував Данилко.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!