Ми поцікавилися детальніше – хто це будуть.

Гості здалеку

Швейцарські рокери Death by Chocolate гратимуть на українській сцені вперше. Представлять "республіканцям" новенький альбом Crooked For You, який записали, до слова, із чотириразовим володарем Grammy, культовим американським продюсером Вансом Пауелом.


Death by Chocolate "запалять" в Україні вперше

Порадує фестивальників також культовий литовський дует, "електронні диваки" з Вільнюса Beissoul & Einius. А ще – гурт, заборонений на теренах Росії, який виконує радикальний та політичний хардкор – АХСИМСЗ.

Дівчата

Потужну жіночу складову фестивальної творчості забезпечать яскраві і солодкоголосі колективи Panivalkova, "Один в Каное" та Vivienne Mort і BLACK BALLOON.


Яскраві "Один в Каное"

Рокери

Потужного року роздадуть "Жадан і Собаки", "Антитіла", "Без обмежень", DETACH. Ще важчого музичного драйву качнуть АННА, Jinjer та автори найкращого метал-альбому 2016 за версією BUMA – Septa.

Призабуті легенди

Ексклюзивно для RespublicaFEST виступлять легендарні улюбленці українців у 90-х роках: Юрко Юрченко (Yurcash), "The Вйо", "Степ", "Аква Віта". Ви готові повернутись в юність?


Так нині виглядає "Аква Віта"

Оригінальні

Цього року Respublica знов не минуть увагою шалені та вражаючі "Хамерман Знищує Віруси" з авторським проектом. Ще публіку прокачає феноменальний "Пирятин Гурт" – обіцяють "роздати файно, потужно і цілеспрямовано аграрного панку, з домішками гарбузового фольку".

Звісно, що це не весь перелік з цьогорічного лайн-апу. На всіх-всіх можна глянути тут.

А ще RespublicaFEST – це неймовірно прекрасна локація Кам'янець-Подільської фортеці, привітне місто, багато сюрпризів і нових знайомств. Приїздіть, буде фестивально!

Читайте також: Білоруський гурт Brutto вперше виступив на фестивалі Sziget: яскраві фото