За кілька останніх років цей гурт об’їздив із концертами ледь не весь світ. В Україні швейцарці виступатимуть вперше і представлять тут свіжий альбом Crooked For You, записаний із чотириразовим володарем Grammy, культовим американським продюсером Вансом Пауелом. Вже у вересні глядачі фестивалю RespublicaFEST стануть свідками абсолютно несамовитого, драйвового і надпотужного перфомансу у виконанні Death by Chocolate.

Читайте також: Зірки "Території "А" зіграють на фестивалі Respublica

На фестивалі гурт виступить за підтримки Посольства Швейцарії в Україні. Сам посол, пан Гійом Шойрер, минулого року вперше відвідав RespublicaFEST і був надзвичайно задоволений атмосферою заходу. Саме тому він обіцяє завітати на фестиваль і цьогоріч.

Окрім того, після фестивалю, вже в м. Суми буде створено авторський мурал артистами двох країн – України та Швейцарії. Мурал буде створено з ініціативи RespublicaFEST та за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні.

Нагадаємо, RespublicaFEST цьогоріч пройде в Кам’янці-Подільському з 1 по 3 вересня. На фестивалі виступатимуть Beissoul & Einius (Литва), Leo Mantis, Vivienne Mort, "Жадан і Собаки", "Антитіла", "Без обмежень", DETACH, Panivalkova, "Хамерман Знищує Віруси", а також плеяда зірок 90-х – Юрко Юрченко (Yurcash), "The Вйо", "Степ", "Аква Віта", та ще понад 40 колективів.

Детальна інформація та квитки тут.

Читайте також: Магія живих виступів. Топ-5 українських гуртів, які варто послухати на ZaxidFest